Daha önce RootAyyıldız adlı aynın kim olduğunu RootAyyıldız kimdir adlı yazımızda anlatmıştık. Ancak bu ayı hakkındaki son gelişmeleri aktarmadan önce kısa bir değinmek gerekir.

Root Ayyıldız ne tür bir yaratık ?

Root Ayyıldız ve Siber Güvenlik

Kendisi Orta Karadeniz bölgesinin endemik hayvanlarından olan boz ayılardan olan oğluşumuz, Wix ve benzeri platformlar dışında web sitesi açmaya yeltenmemiştir çünkü herhangi bir web sitesinin tam anlamıyla güvenliğini sağlamaya mahir değildir.

Ayıların siyasi görüşü nedir ve nasıl yaşarlar ?

Diğer ayıları bilmesek de bizim yakından tanıdığımız XBLACKTURK, YESİL, Root Ayyıldız veya en bilinen adıyla ayı oğlu ayı, Atatürk düşmanıdır!
Tescilli bir Atatürk düşmanı olan ayımız taharet almak dahil her işini anasına yaptırdığı için rahata ve miskinliğe alışmış olması, onun PKK sempatizanı hacker gruplarından menfaat edinebilmek için Türklüğe küfür ederek şirinlik yapmasını normal karşılamamızı sağlıyor.
Daha önce yaptığımız ve yazının sonuna da koyacağım haberdeki videoya bakarsanız, her işini gören ve armutunu eksik etmeyen annesini, arkadaşlarına mastürbasyon malzemesi yaptığına şahit olacaksınız. Birbirlerinin anneleri ve ablaları ile fantaziler kurarak gülüşen veletlerin lağım çukuru Türk hack camiasının utanç kaynağıdır.
Yine aynı videoda görebileceğiniz üzere, kendi açtığı siteleri deface edip ayet hadis paylaşan hayvan, çalıntı kredi kartı da kullanıyor ve onu da dilenerek elde ediyor.
Evet aynın siyasi görüşü dedik ama aynın siyasi görüşünün sadece armut olduğunu ve hack camiasında Atatürk düşmanı olarak tanınmasının tek sebebinin menfaat olduğunu yazımızın devamında göreceksiniz.

Telli gözden düşünce yerine hacker değil ayı aldılar

Hacker diye parlatılan şizofren tırlattı

En gülünç lamer grubu olan Ayyıldız Tim, hükümet desteği alamayıp gölgelere çekildi. Eskisi gibi televizyonda saçmalayamayan ve yüklü gelirli işler sağlanmayan şizofren telli durumu kabullendi.

Mavi kapak toplama, parkta çocuklara salça olma ve villasında göbek atarak video çekme gibi şeyler ile zamanını geçiriyor ve CW ekibinin kendisini kovaladığı rüyalardan uyanınca trap mix dinleyip gururunu sıvazlıyor.

Hükümet yeni bir reklam yüzü için kolları sıvadı

Yeni siber savaş tiyatroları için yeni bir embesil lazımdı. Fakat travesti kılıklı Telli gibi çoluğu çocuğu etrafına toplayıp başbakan beni aramadı diye cıyaklayan, kısaca siktir edilince gözden düşmüş pavyon karısı gibi ağlamayan biri lazımdı. Düşün düşün b*ktur işin şeklinde geçen bir zaman zarfının akabinde çitayı iyice düşürerek insan yerine bir hayvanı hacker olarak tanıtmaya karar verdiler.

Çıkar için PKK sempatizanı hack gruplarının yanında ülkesine ve milletine söven, annesini çalıntı kredi kartı dilenmek için mastürbasyon malzemesi yapan ve belki emek çıkar diye devlet büyüklerinin resmini sağa sola koyan Root Ayyıldız umduğunu bulmuştu.

Yandaş medya organları üzerinden hype yapılan bu ayı, esasında girile çıkıla yalama olmuş yerlere basmak, subdomain takeover yapmak ve güvenini kazandığı arkadaşlarını sırtından vurup crack atma gibi lamerlikler dışında bir şey beceremeyen bir lamer !

Root Ayyıldız lameri Teknofest’de armutun büyüğünü yuttu

Thumbnail görselinde or*spu gibi gözlerini kapattığımız lamer, Udemy kursundan bozma bir hack eğitim arşivi ile katıldığı yarışmada birinci oldu. Yaptığı sözde projenin adını Google’a yazınca eğer adblock kapalı ise Udemy reklamları çıkıyor. Ancak yayına alacak herhangi bir proje olmadığından mümkünse reklamları açın ve Udemy’den kurs izleyin zamanınız boşa gitmesin.

Özetle; siyasi bir etkinlikte, değersiz, eğitimsiz, beceriksiz ve namussuz bir “ayının” nasıl da parlatıldığını hep beraber gördük ve ağlanacak halimize güldük…