Sevgili hack haber okurları, sizlerle devamlı olarak Türk hack camiasının iç yüzünü ve güncel gelişmeleri aktarmaya çalışıyoruz. Bugün sizlere anlatacağım kişi ise zeka geriliği yaşayan ve daha farklı mental problemlerden de muzdarip olan Scorpiol. Huzurlarınızda Beyin Fıtığı Scorpiol.

Hack aleminin uzun süredir içinde olan bu şahıs mental retardasyon, şizofreni ve bipolar bozukluğun aynı anda görüldüğü ender kişilerden biridir.

Nickini uzun vakit geçirdiği Kral Oyun sitesinde Scorpion yapmak isterken daha önce alındığını anlayınca rastgele şekilde son harfini değiştirerek belirleyen engelli dostumuz, bunun yanı sıra ölen mavi renkli muhabbet kuşu olan Gölge’nin anısına kendisini Mavi Gölge olarak da tanımlamaktadır.

Scorpiol’un kuşu nasıl öldü?

Mental retardasyon sonucu trajikomik ve acınası şeyler yapabilen bu dostumuz kuşu Gölge’nin gagasını tırnak makası ile keserek ölümüne sebep oldu. Bu üzücü durumun ardından odasında üç gün ağlayan ve depresifleşen beyin fıtığı kardeşimiz kuşunun anasını yaşatmak adına kendine Scorpiol Mavi Gölge demeye başladı.

Scorpiol kuşu Gölge’nin resmini çerçeveleterek duvarına asmış ve meşhur duvar resimlerinin ilkini böylece asmıştı.

scorpiol

Beyin Özürlü Hacker Mavi Gölge ve Duvarı

Bütün hack forum sitelerinde üyeliği olan ve hepsinden tek tek rütbe isteyen şizofreni hastası gerizekalı, aldığı rütbeleri resim olarak bastırıp duvarına asıyor.

Duvarı anlamsız şeylerle bezeli olan akılsızın ailesi de kendisine acıyor. Ailesi tarafından belki düzelir diye evlendirilen Mavi Boncuk aksine daha da beter bir vaziyete gelince ailesi çözümü tarikatlarda aramaya başlıyor.

Yargeneral Scorpiol ve Tarikatlar

Babasının tekmeleyerek en yakın tarikata götürdüğü demo beyinli mahlukat kendisini iyice gerçeklikten koparacak bir olaylar silsilesine başlıyor.

İlk gittiği tarikatta şeyh ve onun sadatları tarafından badelenen Scorpiol akıl sağlığını iyice yitiriyor. Diğer badelenen müritlerin askeriyeye girdiğini ve rütbe edindiğini görünce bana yok mu diye ağlamasının ve oyuncaklarını duvara atmasının ardından şeyhi başını okşayarak onu komutan ilan ettiğini açıkladı.

Günlerce sokaklarda bağıra bağıra ben komutan oldum diye gezdikten sonra şeyhinin ona hangi rütbeyi verdiğini açıklamadığını hatırlayınca üzerine insiyatif aldı ve kendi kendine rütbeler vermeye başladı.

Kendini uzman çavuş, yüzbaşı, albay ve general olarak ruh haline göre tanıtan minik mürid artık kalıcı bir rütbe edinmesinin zamanı geldiğini düşündü. Şeyhi tarafından günde 15 defa ziyaret edilmenin onu özel kıldığını ve makatındaki ağrının da bunun işareti olduğuna inanmasından dolayı kendisine sadece ona has bir rütbe yakışacağını biliyordu ve işte karşınızda Yargeneral Scorpiol !

Muhabbet kuşu nereye konacak

Makatının 10 cm kadar genişlemesi üzerine şeyhinin gözünden düşen ve depresifleşen dertli bülbül, yeni arayışlar içine girdi. Fetö, IŞİD, ve Adnancılar gibi çok ayrı uçlarda terör örgütlerine dahil olan Scorpiol son zamanlarda Boko Haram örgütüne ilgi duyuyor.

Hack forumlarının maskotu beyin özürlü hacker ve hayat hikayesi hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın, devamı gelecek…