Adını belli periyotlarda hacklenerek duyurmuş lamer forumu Türk Siber Konseyi malesef yine hacklendi. Son hacklenişinin üzerinden yeni bir karar alan forum hacklenen hack forumu diye isim yapmanın dışında farklı bir menfaat yöntemi geliştirmiş.

Bu güne kadar ortamlarda takılan varoş sürtüklerinin bedavaya penetrasyon (reel) yaptırması gibi, her gelen hacker tarafından bedelsiz penetrasyon (sanal) yapılıyordu. Artık bu durum değişiyor.

İlk başlardaki alımı çalımı kalmayan ve adı iyice yolluya çıkan sürtüklerin zavallılığı ile yüzleşip işi paraya döktüğü gibi Türk Siber Konseyi’de işi paraya döküyor…

Türk Siber Konseyi Artık Visiteli Çalışıyor !

Kendilerine penetrasyon yapmak isteyenlerin (sanal – reel fark etmez) girmeden önce visite ödemesi yapma şartını duyuran Türk Siber Konseyi, geleneksel umumhanelerimiz gibi toy delilkanlılara mektep vazifesi görüyor.

Siz değerli Türk hack camiası da tecrübe edinmek ve gir çık yaparak keyiflenmek için bu lamer forumuna visite ücreti karşılığında penetrasyon yaparak içinizdeki hacking arzularını masum ve el değmemiş olan körpe siteler yerine bu lamerlere doğru boşaltabilirsiniz.

Ayrıca visite ücreti dışında bahşiş de vererek özel hizmetler de almanız mümkün olsa da bu özel hizmet kapsamındaki muammeleler herhangi bir tarifeye dahil değildir ve ücret penetrasyon işleminin hemen öncesinde ödenir.

Zone kaydı : https://zone-h.org/mirror/id/39474477