Bütün Hack Haber okuyucularına sağlıklı günler dileyerek yazıma başlamak istiyorum. Bu zorlu pandemi günlerinde beden sağlığımızı korumaya oldukça dikkat etsek de akıl sağlığı açısından daha vahim durumlar yaşıyoruz. Birileri kasıtlı olarak hack forum sektörünü kirletiyor ve bu durumdan artık biz utandık!

Türk hack camiasını bütün Dünya’ya rezil etmeyi kafasına koymuş derin güçler hack forum görünümünde paravan siteler açarak ahlaksızlık saçıyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara cinsi sapıklık aşılayan, obsesyona sürükleyen, karakter gelişimlerini olumsuz etkileyen ve daha pek çok açıdan karakter gelişimlerini kötü etkileyen şeyler bizi oldukça tiksindiriyor.

Çocuk yaştaki bireylere cinsel sapkınlık ve fetişizm aşılayan sözde hack forumları!

Küçük Çocukları Cinsi Sapıklığa Yönelttiklerinin Görsel Kanıtları :

Açılan onlarca forumun tamamı birbiri ile bağlantılı. Birinde admin olan, öbüründe moderatör, diğerinde co admin, falancada özel üye vs şeklinde gidiyor. Hepsi tek bir karanlık elin kontrolündeki rezil oluşumun köpekleri.

Bu pespaye sistemin işleyiş şekli; paravan forum açılır, başına 2 3 serseri konur ve 10 ile 15 yaş aralığındaki çocukları toplamaya başlar. Bu çocukları hem seni hacker yapacaz, komutan olacan gibi hem de kaşar kızlarla ayartıyorlar. Buluğ çağında olan hatta çocuk olan bu garipler hemen kanar ve etkilenir yeter ki ilgisini çekin!

Sahte Kahramanlar Hem Eğlendirip Hem Zehirliyor

Sapık ve Paravan Sözde Hack Forumlarından Birinin Önde Gelen Ekip Üyesi Midyeci

Midyeci Hacker olarak tanınan ve bu tip sözde hack forum sitelerinin bir kısmında üst düzey ekip üyesi olan şahıs 10 yaşında dahi çocukların olduğu bir ortamda, midye dolmaya sos olarak sperm dökmek, kaşık ile sprem yemek, ayak emmek hatta anal bölgeyi emmek gibi sapıkça ve zararlı şeyler anlatmaktan çekinmiyor.

Sadece bu şahıs değil özelinde de değil forumların adminleri de benzer şeyler anlatıyor ve çocukları kötü etkiliyor. Küçük çocukları parka ve sahile çağırıp gelin midye yiyelim diyen yöneticiler sizce neyi amaçlıyor ?

Hacker sitesi adı altında sapıklık;

Bu leş ortamlarda hack dışında her şey var. Özellikle pislik olan her şey. Mukaddes dinimiz İslam ile de dalga geçilen bu ortamlar biz Türkleri bütün milletlere karşı rezil ediyor. Telli delisine rahmet okutacak hale getirdiler ve son bulmasının zamanı geldi.

Sevgili Hack Haber okuyucuları, sizce bu siteleri besleyen karanlık şahıs veya şahıslar neyi hedefliyor ? Lütfen düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtin.

Saygılarımızla…