Bütün evrende çip krizleri yaşanırken Samsung telefon firması ve Volkswagen araba firması kendi aralarında anlaşarak çip anlaşması imzaladı!

COVİD 19 salgınıyla birlikte yaşanan iletken tedariklerindeki problemler günümüzde hala devam ediyor. Evlerde kalma zamanlarında yoğun düzeyde teknolojik cihazlara olan ilginin artması ile yarı özelliklere sahip iletken imalatının aşağı seviyelere düşmesiyle beraber otomotiv hizmetlerinde çip krizleri yaşanmaya başladı. Kriz her geçen gün artarak faaliyet alanını genişletti. Böylelikle günümüzde beyaz eşyalara kadar genişleme göstermiş duruma geldi.

Son zamanlarda otomobil şirketleri çip imalatını sağlayamadığı için imalat bantlarını süreli olarak durdurma kararı almıştır. Böylelikle imalat bantlarının üretilmesi ve tüketilmesi durmuş oldu.

Dev Markalar Anlaştı

İki dev marka yaşanan bu krizler neticesinde kendi aralarında anlaşma yaptılar. Samsung ve Volkswagen markaları arasında imzalanan bu anlaşmanın kriz sorununa çözüm getireceğine inanılıyor. Bu anlaşmayla beraber ünlü telefon markası Samsung firması kendi geliştirdiği çip ürünlerini Volkswagen firmasına satmaya karar verdi. Böylelikle çip krizinde ciddi çözüme yönelik atılımlar yaşanacak. Yapılan bu anlaşmayla yakın bir zaman aralığında çip krizinin dünya üzerinden tamamen ortadan kalkması bekleniyor.

Samsung ve Volkswagen çip krizinin çözümü için bu anlaşamaya ciddi paralar yatırmış durumdadır. Her iki firmanın da asıl hedefi dünyayı ciddi anlamda etkileyen çip sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Otomotiv hizmetlerinde gelişen eğlence hizmetleri ve aynı zamanda artış gösteren elektrikli araç parçalarının yönetimi için yüksek özelliklerde çip imalatı yapan Samsung talep arz ilişkisine aktif şekilde yanıt vereceğini medyaya açıkladı.

Tam Tamına 12 Kamerayı Kolaylıkla Kontrol Edebiliyor!

Samsung şirketinin yeni ürettiği kameralar son nesil teknolojik özelliklere sahip durumdadır. Samsung her geçen yıl kalitesinin üstüne bir basamak daha koyarak üst düzey profesyonel kameraları piyasaya sürüyor. Böylelikle kişilere kaliteli bir kamera teknoloji ayrıcalığı sunuyor. Son olarak ürettiği kamera ile adından sıklıkla söz ettireceğe benziyor. Samsung firmasının yeni piyasaya sürdüğü işlemci tek defada 4 gösterim ve 12 kamera kontrolünü kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Böylelikle kaliteli bir teknolojik hizmet ayrıcalığını sizlere sunuyor.