Artık 2021 yılının son günlerini yaşıyoruz. Yıl sonuna doğru gelindiğinde oyun piyasasında ciddi düzeylerde hareketlenme yaşanması bekleniyor. Bu hareketlenmeye bağlı olarak pek çok oyuna yeni indirimler gelecek.

Fakat bugünkü yazımızın içeriği PlayStation oyunlarına yakın bir zamanda gelecek olan indirimlerdir. PlayStation oyunlarına son günlerde yoğun düzeyde talep gösteriliyor. Bu sebepten ötürü oyun firmaları bu akşamdan itibaren oyunlara indirim yapmaya karar verdileri. İndirim bu akşam itibariyle başlayarak 22 Aralık akşamına kadar devam edecek. Piyasadaki en popüler oyunlara bu süre zaafında indirimli olarak erişim sağlayabilirsiniz.

En Az %30 İndirim Geliyor!

Yapılacak olan indirimlerin en az %30 seviyelerinde olması bekleniyor. Bazı oyunlarda ise bu seviyenin %50 bandının üzerine çıkması bekleniyor. Oyunlara indirimin gelmesini dört gözle bekleyen oyuncular indirim fırsatlarından yararlanmaya başladılar bile. Beklenen indirimlerin PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsollarında olması bekleniyor. Her iki konsolda da indirimler 22 Aralık akşamına kadar devem etmesi bekleniyor.

Oyuncuların yaptıkları tahminlere göre indirim gününün sonlarına doğru indirimlerde artış yaşanması bekleniyor. 22 Aralığa doğru indirimlerin %75 seviyelerine kadar yükseleceği son zamanlarda konuşuluyor. Ancak bu haber şu an için geçerliliği olan bir haber statüsünde değildir. Böyle bir indirim hakkında oyun firmalarından henüz resmi bir açıklama geldi.

İşte İndirime Giren Oyunların Listesi!

En çok talep gören ve indirim gelen oyunların güncel listesi aşağıda yer alıyor!

Alien- Isolation The Collection

Alien- Isolation

Alekhine’s Gun

Air Conflict- Pasific Carriers – PS4 Edition

Age Of Wonders- Planetfall Season Pass

Age Of Wonders – Planetfall Deluxe Edition Content

Agatha Christie- The ABC Murders

Aces Of The Luftwaffe – Squadron Extended Edition

Aces Of The Luftwaffe

Access Seafood

Access Denied

Accell World VS Sword Art Online

AOT- Wings OF Freedom

A Summer With The Shiba Inu

A Little Lily Princess PS4- PS5

A Hero And A Garden

7 Days To Die

550 FS Points

36 Fragments Of Midnight

2K BALL N-Brawl Bundle

270 FS Points