Epic Store üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar arasında bugün Mothergunship ve Train Sim World® 2 var. Bu oyunların fiyatı 148 tl ancak Epic Store’da kısa süreliğine ücretsiz satılıyor.

Epic Games, geçen yıl oluşturduğu bir etkinlikle birlikle her hafta ücretli bir oyunu ücretsiz satacağını açıklamıştı. Bu etkinliğin 2021’in başında bitmesi planlanıyordu ancak Epic Games hala bazı oyunları ücretsiz satışa çıkarmaya devam ediyor.

Platformda ücretsiz olarak satışa çıkan oyunların diğer platformlarda bazenleri epey pahalıya satılması oyun severlerin dikkatini çekiyor. Bu haftanın ücretsiz olan oyunları ise Mothergunship ve Train Sim World 2.

İlk oyun Mothergunship hakkında bilgiler:

Oyun türü: Aksiyon, nişancı
Oyun boyutu: 5 GB kullanılabilir alan
Fiyat: 99 TL
Ne zamana kadar ücretsiz? : 29.07.2021’den itibaren 1 hafta

2018 yılında piyasaya çıkan bu oyun güzel grafikleri ve hoş oynanışıyla olumlu yorumlar topluyor. Oyunda kendi silahlarımızı kendimiz üretip, düşmanlarla çatışıyor ve düşmanları dünyadan kovmaya çalışıyoruz.

İkinci oyunumuz Train Sim World 2;

Train Sim World 2, bir tren simülasyonu oyunu bu oyunda farklı trenler sürebilir ve farklı rotalara gidebilirsiniz. Oyunun içinde yük trenleri, yolcu trenleri gibi bir sürü tren çeşidinden birini seçip makinist olabilirsiniz.

Oyunları nasıl elde edebiliriz?

Oyunlara sahip olmanız ve oynayabilmeniz için ihtiyacınız olan şey bir Epic Games hesabı, onu da birkaç dakika içerisinde açabilirsiniz. Hesabı açtıktan sonra yapmanız gerekenler:

  • Hesabınızla oturum açın.
  • Epic Games’in arama yerine 2 oyundan hangisini istiyorsanız onun adını girin.
  • Seçtiğiniz oyunun üstüne tıklayın ve yükle tuşuna basın.
  • Siparişi Ver seçeneğine tıklayın.
  • İstediğiniz oyun bu adımlarla birlikte kütüphanenize gelecektir.
  • Oyunun ücretsiz olduğu süre içinde oyuna giriş yapın.
  • Daha sonrasında iki faktörlü kimlik doğrulamasını tamamlayın.