Para kazanmak artık eskisinden çok daha kolay! Özellikle de herkesin en az bir adet akıllı telefona sahip olması bu olasılığı daha da yükseltti. Çeşitli akıllı telefon uygulamaları ile yasal olarak ekstra para kazanabilirsiniz. Pek çok kişinin bilmediği bu uygulamaları sizler için derledik. Siz de hemen uygulamalara göz atarak para kazanmak için kullanabilirsiniz. İşte, merak edilen o altı akıllı telefon uygulamaları ve detayları sizlerle…

Para kazandıran yasal akıllı telefon uygulamaları

İşine ek olarak, oturduğu yerden para kazanmak isteyenler için 6 adet yasal akıllı telefon uygulamasını araştırdık. Hemen siz de bu uygulamaları telefonunuza indirerek kazanmaya hızlıca başlayabilirsiniz. Her uygulamanın içeriği ve kazandırdığı miktarla farklılık gösteriyor. Haberimizin devamında uygulamalara ilişkin tüm ayrıntıları bir arada bulabilirsiniz. 6 adet para kazandıran akıllı telefon uygulamaları ise şu şekildedir;

 FeaturePoints Uygulaması

FeaturePoints uygulaması üzerinden para kazanmanız çok kolay! Uygulamayı telefonunuza indirip test etmek için puan kazanırsınız. Ayrıca uygulama içerisinde oyunları oynamanız da size puan kazandırır. Her oyunda en az ortalama beş dakika kadar zaman harcamanız daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olacaktır. Uygulama içerisinde kazandığınız puanların tutarları aylık olarak PayPal ya da hediye kartlar üzerinde ödeniyor.

Surveys on the Go

Surveys on the Go uygulaması ile de ekstradan para kazanmanız mümkündür. Para kazandıran akıllı telefon uygulamaları arasında yer alıyor. Günün herhangi bir saatinde, dilediğiniz zaman uygulama girerek anketler doldurmanız gerekiyor. Anketler görüşlerinizi almaya yöneliktir. Cevaplayacağınız anket kadar ödeme alabilirsiniz.

Poshmark Uygulaması

Poshmark uygulaması ise tasarımcı ve marka giyim ürünlerini kolayca satarak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Yaptığınız her satış için uygulama size tam %20 komisyon verir Aylık birkaç satış yapmanız halinde bile ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Sadece giysi değil dekorasyon ürünleri, çantalar ya da aksesuarlar da satmanız mümkündür. Bu tamamen elinizdeki ürün gamına ve tercihinize bağlıdır.

Letgo Uygulaması

Letgo belki de herkesin kullandığı en yaygın para kazandıran uygulamalardan biridir. Para kazandıran akıllı telefon uygulamaları arasında yer alan letgo aslında ikinci el eşya satış pazarıdır. Elinizde fazla kalan, kullanmadığınız her türlü eşyayı size en yakın konumdaki kişilere kolayca ve güvenle satabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanı ise satışlarından kar almamasıdır. Bu da kazancınızın tümünün size kalmasını sağlıyor.

Mercari Uygulaması

Mercari uygulaması da para kazanmak isteyenlerin favorileri arasında yer alıyor. Uygulama satış üzerine hizmet veriyor. Yani uygulamada satış yaparak para kazanabiliyorsunuz. Tüm eşyalarınızı bu uygulama üzerinden güvenle satışa sunabilirsiniz. Karınızın %90’ı size kalırken diğer %10’u ise komisyon bedeli olarak uygulama tarafından kesiliyor. Kar oranı oldukça yüksek olduğu için sevilerek tercih edilen bir uygulama olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Poll Pay Uygulaması

Poll Pay uygulaması ise bir anket uygulamasıdır. Yine para kazandıran akıllı telefon uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olarak dikkat çekiyor. Çünkü ödeme sistemi oldukça caziptir. Cevapladığınız anketler için tüm ödemeleriniz en geç 24 saat içerisinde hesabınıza doğrudan aktarılıyor. Genel olarak PayPal ya da hediye kart olarak ödeme sağlanıyor. Siz de uygulamayı indirerek kolayca kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yukarıda listelediğimiz akıllı telefon uygulamaları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ancak bazıları sadece ABD’de hizmet vermektedir. Ülkemizde hangisinin hizmet verdiğini kısa bir araştırma sonucunda bulabilirsiniz. Böylece siz de hemen uygulamaları akıllı telefonlarınıza indirerek güvenle ve kolayca kazanmanın tadını doyasıya çıkarın!