Hiçbir yerde olmayan içerikleri, illegalitedeki özgüvenleri ve rapçilere zulüm etmeleri ile sanal aleme ayrı bir tat katan Dumps Tr’nin kapanmasının ardından hack haber sitemize gelen iddiaları sizlerle paylaşıyoruz.

Carding ile oldukça içli dışlı olan ve i4’den beri alışık olmadığımız bir rahatlık ile illegalite taşıyan Dumps Tr, bildiğiniz üzere kapandı. İddialar o ki; Yasin Bey 1 buçuk milyon kredi kartı bilgisi ele geçirdi ve ardından tutuklandı. Aynı zamanda Yasin Bey‘in tek başına tutuklanmadığı yapılan eş zamanlı baskınlar ile toplam 50 kişinin tutuklandığı detayı da hack haber sitemize iletilen iddialar arasında…

Dumps Tr Açılacak mı ?

Dumps Tr‘nin anasayfasında hüzünlü bir veda mesajı yer alıyor ve “açılmamak üzere kapatıldı” ibaresini de içinde barındırıyor. Bunun bir kılıf olduğu ve ekibin yer altına çekilerek faaliyetleri devam ettiği gibi bir düşünce akıllara gelebilse de şuan için geleceğe yönelik neler olucak, Dumps Tr efsane olarak kalacak mı, rapçiler derin bir oh mu çekicek, soruları havada kalıyor.

Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz Türk hack aleminin nabzını hack haber sitemizden takip edebilirsiniz.