Merhaba sevgili hack haber okurları, pandemiden kaynaklı olarak okullar ekseri süre kapalı kaldı. Bu durum vakfa bağlı dergahlar hariç tüm eğitim kurumlarını olduğu gibi Türk Hack Camiası üzerinde de olumsuz etkilere yol açtı.

Okulların kapalı olmasını fırsat bilen ve babasından host parası alan herkes hack forum açmaya başladı. Oynadıkları oyunlardan sıkılan çocuklardan ibaret olacaklar ki, açtıkları forumlara oyun logo ve resimleri koyuyorlar. Mortal Kombat forumu vardı şimdi ise Cengizhan 2 forumu çıktı!

Oyundan sıkılıp hacker olmaya karar veren gençlerimiz;

Cengizhan 2 Logo

Cengizhan 2 güzel oyundu ilk çıktığında oynamıştım 100 level felan savaşçım hala duruyor olmalı, savaş arabaları ve abuk subuk binekler çıkınca bu ne lan diyerek bırakmıştım. Yad etmeye doyamadığımız güzel zamanlardı GM desteği aldığım için çarım fena değildi güzel mücadelelerimiz oldu Pers Dağlık Bölgesi’nde ancak bu ruhu hack forumu ile devam ettirmek sizce doğru mu ? Lütfen abilerinizin işine karışmayın ve oyunlarınızı oynamaya devam edin…

Türk hack camiasının düştüğü bu vaziyet hoş olmadığı gibi yakında çizgi film logolu forumlar da çıkabilir. Eğer eski oyun logoları yerine eski çizgi film logoları kullanmak isteyen kardeşlerimiz var ise, Beyblade’deki Kenny muazzam olabilir. Nerd olması, bilgisayar ile haşırneşir olması bir de günlük hayatta beyefendi olması iyi bir sembol yapabilir.

Evet sevgili Beyblade ustaları sizce Kenny gecelerin yargıcı olabilir mi ?