Türk hack alemininin azıllılarından lamer Scorpiol geçtiğimiz dönemlerde Türk hack haber sitelerinde deşifre olması, bir diğer hack haber sitesinde İŞİD sempatisi olduğunun belgelenmesi ve şizofren olduğunu belgeleyen davranışlarının açığa çıkması sebebi ile insan içine çıkamayacak seviyeye gelmiş, feryat figan zılgıtlar ve çığlıklar eşliğinde sanal alemi bırakmıştı.

FETÖCÜ Hacker Scorpiol Yeniden Türedi!

Hack haber ajansımıza gelen ihbar sonucu fetö bağlantılı lamer Scorpiol‘un hack alemine geri döndüğünü, yanına topladığı fetö artığı birkaç sözde hacker özde lamer ile birlikte bir hack sitesi kurduğunu, bu site üzerinden yapılanarak Fetö örgütüne siber lojistik destek sağladığını ve örgüt adına Türk kamu sitelerine zarar verdiğini tespit etmiş bulunmaktayız. Bu olayları sizler ve siber devriye polislerimizle paylaşmak vatan borcumuzdur.

Lamer Scorpiol’un Vizyonsuzluğu Mide Bulandırıyor

Türk hack camiasına katıldığı günden itibaren adı sadece iğrenç olaylarla ve şizofrenik sanrıları ile anılan lamer Scorpiol‘un açtığı sitede Spyhackerz teması ve Turkhacks sloganını kullanıyor olması ne kadar vizyonsuz ve özenti biri olduğunu kanıtlar nitelikte.

Saldırıya uğramış Türk internet siteleri ve kanıtlar aşağıdadır;


Site: gevas.bel.tr

Mirror: https://mirror-h.org/zone/2794501/

Site: dpmanisa.org

Mirror: https://mirror-h.org/zone/2795110/

Site: kutuphanecilikvebilgibilimi.com

Mirror: https://archive.is/JVf2V