Popüler Altcoin THETA, Binance U.S veya Coinbase’de listelenmemiş olsa da, geç gelen performansı birçok kişinin dikkatini çekti.

Bununla birlikte, son fiyat hareketinin yükselişine rağmen, THETA’nın piyasa değeri yaklaşık %4 düştü ve 24 saatlik ticaret hacmi yaklaşık %45 geriledi. Şimdi son gelişmeler tam olarak iyi bir haber olmasa da, bunun THETA için satın alma bölgesi olduğunu da gösteriyor.

Devasa Hareket

Altcoin’in fiyatı 22 Aralık’tan sonra 1.05 doları geçti ve sonrasında 14.99 dolarlık ATH’ye ulaştı.

Fiyatın 80 sent seviyesinden 15 dolara gelmesi 3 ay sürmesine rağmen, kripto varlık şu anda uzatılmış bir fiyat rallisinde bulunuyor. Beklenti, fiyatın 15 doları geçmesi ve yakında başka bir ATH’ye ulaşması.

THETA’nın rakipleri, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre düşük piyasa değeri seviyesinde blunuyor. Proje şu anda NFT piyasasını yönetiyor. Dahası, THETA’nın yeni ortaklıkları, özellikle de THETA’nın son 50 gün içinde Microsoft ve NVidia’nın toplamından daha fazla aktif CPU’ya sahip olması nedeniyle, ağı rakiplerinin önüne taşıdı.

THETA Neden Bu Hafta Başka Bir ATH’ye Ulaşabilir?

30 binden fazla uç node ile, THETA ve ortaklıklar üzerindeki geliştirme güncellemeleri, XRP’nin USDT, ADA ve DOT’un ileriye gitmesinden önce 3. sıraya yükselmesinin (2021 öncesi) erken aşamalarına benziyor.

THETA sadece aya gitmiyor, Google, NASA ve SpaceX gibi ortaklıklar ile Mars’a da gidebilir. THETA üzerinden veri ve video akışının yeniden icat edilmesi, uzun vadede fiyat tablosundan daha önemlidir. İlk 10’daki diğer çoğu altcoin’den farklı olarak 100x beklentisi var.

Aslında, blockchain odaklı ve teknik analistler bir ay öncesine göre daha fazla yükseliş gösteriyor. Grayscale’in BAT, LINK, MANA, FIL, LPT’de kurumsal finansmanla başı çekmesi gibi, THETA’nın kurumsal finansmanı Sierra Ventures, Heuristic Capital, The VR Fund ve THETA’da 100 Milyon $’ın üzerinde hisseye sahip olan The GFR Fund’dan geldi.

Haziran 2021’de yapılacak olan ana ağ lansmanı, THETA’nın fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olması beklenebilecek bir sonraki etkinliktir. THETA / USDT piyasası için ticaret hacmi şu anda yükselişte. Özellikle piyasa değeri istikrarlı bir şekilde artarken, Nisan ayındaki görünüm de yükselişe geçti. Bu, volatilite ve likiditede bir artışa işaret ettiği için ileriye gitme konusunda dikkat edilmesi gereken önemli bir metrik olacaktır.

Aslında, traderların spot borsalar hakkındaki düşüncelerine dayanarak THETA’nın başka bir ATH’ye veya yerel zirveye ulaşması beklenebilir.