Shadow ban yada stealth ban olarak bilinen uygulamalar bir çoğunuzun malumudur ancak bilmeyenler için kısaca söz etmek istiyorum; shadow ban denilen şey bazı platformların uyguladığı gizli engelleme yöntemidir.

Shadow ban dediğimiz olay şu şekildedir, platform sahipleri hoşlarına gitmeyen içerikleri hem yasalara hemde “kendi oluşturdukları” kurallara uysa dahi engellemek isterler. Kendi oluşturdukları içerik politikasına uyduğu için direkt olarak banlama yapamazlar ancak görünürlüğünüzü kapatırlar!

Arama sonuçlarında asla çıkmazsınız ve paylaşımcı olarak link halinde birilerine göndermek dışında etkileşim alma şansınız sıfıra iner.

Google platformları ve shadow ban uygulamaları

Google iki yahudi tarafından kurulan bir servisdir. Google tarihçesine deyinmek istemiyorum zirâ kendisine sorabilirsiniz. Sizlere bahsetmek istediğim husus Google’ın kasıtlı olarak gizlediği ve oldukça şaşıracağınız şeyler. Google’ın shadow ban olayını kesilmiş sahneler gibi yahut naziler gibi içeriklere uygulaması her ne kadar “keyfi ve yersiz” olsa da, popülizm kasıyor parasına bakıyor vs şeklinde düşünülebilir.

Aslın can alıcı unsurlara geçmeden önce yukarıda bahsettiğim husulara da kısaca değinmek istiyorum. Adolf Hitler’i gelmiş geçmiş tek cani olarak göstermek saçma değil mi ? Kızıl komünist Stalin milyonları öldürmedi mi ? Belçika sayısız Afrikalıyı sırf zevk için öldürmedi mi ? Churchill ne kadar masum ? Nazi ve Hitler benzeri şeylere dair içeriklerin shadow ban mağduru olmasını ancak Google’ın siyonist ve evangelist olduğu gerçeği ile açıklama getirebiliriz!

Diğer bahsettiğim şey ise extreme türdeki filmlerin sahnelerinin paylaşıldığı sitelerdir. Bu tip siteler pek çok açıdan kötü içeriklere sahip olsa da içerikler kurgudur ve yasaldır. Kurgu ürünü içerikler olsa da malesef ki bu tip içerikler Google platformları tarafından yapılan liste dışı bırakılma cezasından muzdarip.

Google bunları neden gizliyor ?

Google’ın shadow ban uyguladığı içerikler sadece “neo nazi zırvalıkları” veya olumsuz yetki yaratabilecek videolardan oluşmuyor…

Gizli örgütler ve komplo teorileri günümüzde oldukça sık duyulan olgulardır. Deli saçması komple terorileri sürekli ön plana çıkıyor ve ufak kitleler ediniyor ancak önemli bir düzeneğin de çarklarından birini oluşturuyorlar! Gerçek olan veya gerçeğe yakın olan komple teorileri, Düz Dünya, Reptilian veya benzeri saçmalıkların gölgesinde kalarak yok silinip gidiyor.

Google’ında bu çarkın bir dişlisi olduğu bana göre aşikar hadi gelin nedenine bakalım; Google tarafından shadow ban yaptırımına mâruz kalan içerikler arasında Merhum ABD Başkanı John F. Kennedy’nin Secret Societies yani gizli örgütler konuşmasının tam halini oluşturan video ve Tarsus Club isimli Dünya’nın en zengin insanları ve eski başkanlar gibi üst düzey kişilerin toplandığı gizli örgüt hakkındaki detaylı bilgiler de yer alıyor!

Merhum Kennedy’nin gizli örgütler ile alakalı konuşmasını aşağıya bırakacağım. Hem ABD hem de Dünya tarihi açısından böyle önemli bir şahsiyetin yaptığı ilginç bir konuşmanın 9 yılda ne kadar izlendiği shadow banın en büyük göstergesidir. Mevcut izlenme de duyarlı insanların gösterdiği tepki ve çaba sayesinde oluştu!

Tarsus Club Hakkında

Tarsus bildiğimiz ve ilçe olan Tarsus değil. Tarsus mitolojideki ve astrolojideki Taurus ile aynı kökenden gelmektedir ve boğa anlamına gelmektedir. Tarsus Club batı kökenli insanlar tarafından oluşturulan bir gizli örgüttür. Örgüt toplantılarını ıssız ormanlık bir alanda gerçekleştirmektedir ve içerisinde eski devlet başkanları, en büyük bankaların sahipleri, üst düzey ABD askeri personelleri ve benzer nitelikteki Dünya’nın en güçlü ve konum sahibi diyebileceğimiz kişiler bulunuyor.

Tarsus Club ritüelleri gizli olarak yürütülmektedir. Ritüellerinden sızan tek bir görüntü vardır ve tam haline erişmek zordur eğer bulabilirsem tam halini bulamaz isem bulabildiğim kısımlarını sizler ile paylaşacağım.

Tarsus Club hakkında bilinmesi gereken diğer bir önemli bilgi ise inanç esaslarıdır. Tarsus Club pagan inançlı bir oluşumdur ve Moloch isimli iblis için ritüellerini gerçekleştirirler. Moloch adlı ve baykuş görünümlü iblis kendisine küçük çocukların ve bakire kızların kurban edilmesini isteyen bir pagan efsanesidir!

Tarsus Club’da yapılan ritüellerde maket bedenlerin kurban edildiği tarzında açıklamalar olsa da, üyelerinin konumları dolayısıyla çocuk kurban etmek konusunda pek zorlanmayacaklarını göz önünde bulundurunca acaba demiyor değilim.

JFK Gizli Örgütler Konuşması :


Tarsus Club Videosu :

Arkadaşlar ilgili belgesel ile alakalı önemli bir kısım tamamını izlemek istiyorsanız eğer yorumlarda belirtin ki bulup paylaşayım.

Emeğe saygı açısından yorum yapmanızı ve paylaşmanızı rica ediyorum. Shadow banning denen uygulama ile önümüze kendi istediklerini koyuyorlar. Bu durumun ne yönde gideceği ayrıca Google, Youtube ve benzeri platformlar yerine hangi alternatiflere yönelmemiz gerektiği konusundaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtirseniz sevinirim.