RootAyyıldız nickinin altında yaptıkları ile Türk hack camiasının yüzüne güldüren RootAyyıldız lamerinin deşifresine hoş geldiniz. RootAyyıldız Sinop’un Boyabat ilçesinde ikamet etmektedir. Günlerini Karakum’a gidip yüzmek sosyalleşmek gibi faaliyetler ile değerlendirmek yerine 7m² odasında annesine bağırıp eziyet edip lamer faaliyetleri ile değerlendiriyor.

2002 doğumlu bu velet şimdiye kadar XBLACKTURK, YESİL ve RootAyyıldız gibi mainstream olan ve göz alıcı nickler ile kendini dev aynasından göstermektedir ancak tanıyan ve bilenler AYI demektedir. Ufak odası dünyası haline geldiği ve ağlayarak bağırarak her işini annesine gördürdüğü için bu ufak yaşda 120 kilo olması üzücü durabilir ancak tercihler tartışılmaz herkes kendi öz bedenini bitki misali yetiştirip çürütme hakkına sahiptir.

XBLACKTURK veya YESİL gibi orta malı olmuş ve kimseye mâl edilemiyecek nickler ile kendi acizliğini gizleyen AYI, sadece wix üzerinden site açabilir ve sahte Telegram hesapları kullanabilir çünkü kendine ait bir platformu 1 hafta dahi ayakta tutacak kapasiteye sahip değildir.

RootAyyıldız faaliyetleri ve icraatleri nelerdir ?

RootAyyıldız kahpelikleri

Kendine RootAyyıldız diyen Orta Karadeniz Boz Ayısını tek bir sahne ile özetlemek gerekirse kendisinin muhtemelen bilmediği ve babasının her hatırladığında keşke cimcif yapsaydım dediği rahme düşüş gecesinden 2 yıl önce çekilmiş çocukluk filmimiz Kahpe Bizans en iyi tercih olurdu. RootAyyıldız denen besilik simental sığırı sayısız foruma crack atmıştır; kahpelik, hainlik, şerefsizlik bundan sorulur.

İçindeki ibneliği güce çevirmekte ustalaşan Ayı Oğlu Ayı, her forum ve her türlü platformda karı kız taklidi yaparak crack atmayı deneyebilir. Bu husustaki yeteneklerini ibneliğinin yanı sıra annesi ile fazlaca vakit geçirmesine borçlu olduğu da söylenebilir.

RootAyyıldız ve kredi kartı hırsızlığı

RootAyyıldız kredi kartı hırsızlığı kanıtı

RootAyyıldız nickinin altındaki AYI yukarıdaki videoda görebileceğiniz üzere çalıntı kart kullanmakta, almakta ve vermektedir. Ayrıca şunu da belirtmez isem olmaz; videodaki veletler birbirlerine ana bacı avrad dümdüz sövüp hala kanka kanka takılıyorlar. Bu durum bize ne kadar namussuz ve meshebi geniş olduklarını gösteriyor. Ayrıca Hack Haber platformu olarak kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğumuzu da buradan ilan ediyoruz.

RootAyyıldız ve ezikliğin yeni boyutu

RootAyyıldız sanal alemde annesine küfür edilme rekoru kırdığı için hali hazırda çektiriyor olduğu anasının öldüğünü iddia etmektedir. Annesi yaşamaktadır ve kendini zor taşıyan 120 kiloluk bir hayvan olduğu için ihtiyaçlarını ekseriyet ile anasına gördürür. RootAyyıldız lameri her zaman 17 yaşında olması ile Edip Akbayram’ı aratmamaktadır, yaşını her zaman ufak söyleyerek kendini acındırır.

Bu lamer üstüne varılınca hemen kendini acındırmaya başlar ve vatan gibi din gibi kavramların altına saklanır. RootAyyıldız her ne kadar vatan millet sakarya maskesi ile dolaşsa da yeri geldiğince PKK mensubu ve sempatizanı kişiler ile iş birliği yapmakta behis duymaz.

RootAyyıldız ve ezikliğinin sıralı listesi

  1. Açtığı sitelerin tamamı wix veya benzeri platformlar üzerinde yer almıştır ve hiç bir zaman bir sitenin güvenliğini tam anlamıyla sağlayabileceğini iddia edemez.
  2. Deli raporu olduğu ve 120 kiloluk bir obez olduğu gibi gülünç armüganlar ile kendisini komik duruma düşürür.
  3. Atatürk düşmanıdır ve PKK mensubu piçlerden nemalanmak için Türklüğe sövmekten çekinmez.
  4. Hacking namına yaptığı şeyler girile çıkıla yalama olmuş yerlere basmak, subdomain takeover yapmak ve güvenini kazandığı arkadaşlarını sırtından vurmak gibi çocukça şeylerdir.
  5. Kendini taşımakta zorlandığı ve odasından çıkmaya hatta koltuğundan kalkmaya üşendiği için yetersiz beslenme ve dehidrasyon gibi sebepler ile gözleri çökmüş ve etleri çatlamış bir embesildir babası böyle bir oğlu olduğunu her hatırladığında, RootAyyıldız‘ın annesine dönüp keşke o gece cimcif yapsaydık dediği bir malumdur.