Acer bilgisayar firması oyuncular için özel olarak tasarlamış olduğu Acer Predator Triton 300 SE’yi duyurdu.Bu yazımızda Predator Triton 300 SE model oyuncu bilgisayarıyla ilgili önemli detaylar aktaracağız.

Dizüstü bilgisayar kategorisinde ön plana çıkan Acer firması yeni oyuncu bilgisayarını tanıttı.Yeni oyuncu bilgisayara oyun severleri kendine hayran bırakacak türden özellikler barındırıyor.

Predator Triton 300 SE model yeni oyuncu bilgisayarı genel olarak şık ve modern görünüşüyle ve 17,9 mm değerindeki kalınlığı 1,7 kilogram ağırlığında olacak.

Predator Triton 300 SE özelliklerine bakacak olursak;

Gücünü  Core i7-11375H işlemcisinden alan yeni güçlü oyun bilgisayarı NVIDIA GeForce RTX 3060 GPU adlı güçlü ekran kartı sayesinde şuanda piyasada bulunan ve yakın zaman içerisinde çıkacak en yeni en ağır oyunlarda dahi problem çıkarmayacak gibi görünüyor.Bu donanım ve sistem özellikleri, Acer firmasının oyuncular için özel olarak tasarlamış olduğu yazılım programları ile destekleniyor. 144 Hz ekran yenileme hızı, 14,4 inç ekran büyüklüğü ve FHD ekran çözünürlüğü olan Predator Triton 300 SE oyuncuların gözlerini kamaştıracak cinsten bir bilgisayar oldu.

Predator Triton 300 SE Fiyatı:

Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre Predator Triton 300 SE adlı yeni oyuncu bilgisayarı modeli 1.400 Amerikan doları satış fiyatıyla raflardaki yerini alacak.