WhatsApp, Her Sohbete Farklı Duvar Kağıdı Koymanıza İzin Verecek

Anlık mesajlaşma ve sesli aramalarda, kimi zamanda görüntülü aramalarda kullandığımız WhatsAppuygulamasındanyeniliklere gidildi. WhatsApp uygulamasının sunmuş olduğu bir çok duvar kağıdı artık daha güzel ve daha şık. Artık çıkartmalar ve bir çok kulanabileceğiniz hizmette değişiklikler sizlerin hoşuna gidecek türden. Artık pencerenize istediğiniz daha şık tasarımları ve resimleri koyma fırsatı bulacaksınız ve ondan sonra karşı taraftaki kişileri karıştırma konusunda problem yaşamayacaksınız.

Popüler mesajlaşma uygulaması, varsayılan “doodle” üzerinden duvar resimleri kullanılmakta ve bu sayede bir çok çözüme gidilmekte. 2 ilyardan fazla kullanıcı kitlesine sahip olmasından dolayı ise daha çok yeniliklerin gündeme geleceği konusunda net bilgiler yer alıyor. Bu yenilikler sayesinde mevcut uygulamanın daha iyi olması planlanmaktadır. Hem parlak olan hemde daha şk grafik tasarımın ise önümüzdeki dönemlerde uygulama içerisine ekleneceği belirtiliyor.

WhatsApp, üzerinde çıkartma kullanmak isteyen vebu çıkartmalar sayesinde bir çok düzeni oluşturmayı hedefleyen kullanıcıların çok ama çok kolay bir şekilde bu işlemi yapmasına olanak tanınacak. WhatsApp ayrıca, Dünya Sağlık Örgütü‘nün (WHO) ” Birlikte Evde” çıkartma paketinin animasyontürü olan bir paketi yakın zamanda uygulamaya katacağını duyurdu. Bu düzenlemeler ise çok ama çok akın bir zamanda uygulama içerisinde olacak ve bu sayede mevcut durumun daha iyi olması konusunda başarılara imza atılacak.