Haber kaynaklarımızdan aldığımız bilgiye göre Cyberbunker Dark Web Sunucusu ile ilgili yeni bir gelişme ve bilgi aldık.

Bildiğiniz üzere internetin gizli,sırlı,daha görünmeyen taraflarıda vardır.Deepweb,Darknet gibi yerler sizlerin güveliği için polisler tarafından denetleniyor.

Darknet, Deepweb uyuşturucu, sahte kimlik, sahte pasaport, kiralık katil, hacker gibi şeylerin bulunduğu yerdir.Tor Browser dışında Google.com Mozilla,Yandex den girme şansınız yoktur.

Peki Cyberbunker Nedir ?

Geçtiğimiz ay tarihimizin en büyük internete sanal saldırıya sebebiyet veren bu host firması olarak tarihe geçen bu firma, aslında bağımsızlığını ilan etmiş bir devlet olduğunu biliyormuydunuz?
Hollanda’da NATO tarafından 1955 yılında yapılmış daha sonra boşaltılmış bir sığınakta 2002 yılında faaliyetine başlayan ve bu tarihte bağımsızlığını ilan ederek toplam 6 kişilik nüfusuyla tarihin en ilginç devletlerindendir.
Son dönemlerde çocuk pornografisi ve terör hariç her bilgiye servis sağlayıcılığı yapan bu host firmasından oluşan bu devletin, bir başkanı ve sistem yöneticilerinden oluşan şovalyeleri vardır.

Cyberbunker ne yaptı ?

dark web

Cyberbunker 250 bin saldırı ve bazı suçlara yol hazırlamıştır.Suçların arasında illegal ticaret ,sahte evrak,Phishing saldırısı ve uyuşturucu yer alnıyor idi.

Cyberbunker’ın bir parçası oldukları iddia edilen 4 Hollandalı, 3 Alman ve 1 Bulgar, hakim karşısına çıkacak. 8 Kişi olağanüstü bir şekilde aşırı rahat ve sakinler.Mahkeme karşısına çıkcakladır.O sıra Güvenlik ekibi gereken çevre korunmasınıda sağlayacaktır.Covid 19 virüsü sebebi olsun ve güvenlik için.

Oluşturdukları platformda , milyonlarca kullanıcı üyesi olan Cyberbunker .15 Yıl boyunca hapisle yargılancak.