Ayyıldız Tim lamer grubu Kolpaçino filmindeki ağa olarak bilinen Osman Beyaz’a, TurkHacks için destek videosu çekmesi sebebiyle saldırdı. Sanal alemin soytarısı olan Telli haddini aşıyor!

Kolpaçino ağa(Osman Beyaz) Turkhacks için selam-destek videosu çekti ancak başına gelmeyen kalmadı. AYT’nin kurucusu, üyesi, modu, paşası ve yirmiden fazla nickin sahibi şizofren Telli, ağaya saldırı düzenledi.

Ağa’nın instagram hesabına saldırı düzenleyen Telli, sanal alemin kaşarı tahtını bırakmaya niyeti olmadığını gösteriyor. Uzun süre pr amaçlı çalışmalar yapan bu şizofren eskisi gibi kemik atılmadığı için sinirlendi ve agrasifleşti.

Kolpaçino Ağa Turkhacks İçin Destek Videosu Çekti

Kolpaçino Ağa Turkhacks.com İçin Video Çekti

Kolpaçino ağa olarak bildiğimiz Osman abimiz, TurkHacks.com için destekleyici nitelikte bir selam videosu yayınladı ve Siber Soytarı Telli’nin hedefi oldu. Kurduğu lamer ordusunu siber zorbalık ve çeteleşme kazanca çeviren Telli, ikinci büyük gelir kapısı olan göt yalayıcılığı kaybedince agresifleşti.

Yalayacak göt bulamayan AYT köpekleri, ömür boyu köle olduktan sonra hürriyetten korkan köle misali göt yalayamama düşüncesi ile dehşete kapıldılar.

Şizofren Telli Lamer Veletleri Ağaya Saldırttı

Turkhacks Resmi İnstagram Sayfası üzerindeki videosuna yorum atarak duruma anlam vermeye çalışan ağa, sevgi cümleleri ve durumun izahati ile karşılaştı.

Ağaya saldıranın şizofren kahpe Telli olduğunu söyleyen ve kendisini sevdiklerini söyleyen Turkhaks üyeleri, ağanın öfkesini bir nebze yatıştırdı.

Kahpelik ve kumpas ile birşeyler elde etmeye çalışan sanal soytarı Telli Paşa’nın haber servisimize yapacağı saldırılara karşı şimdiden göğsümüzü geriyoruz ve biz budayız diyoruz. Bu suç şebekesinin kirli yüzünü her zaman ortaya çıkardık ve çıkaracağız.

Diğer Ayyıldız Tim Haberleri :