Küçük çocuklara ürün satarak ve pr çalışmaları için olanak sağlayarak zengin olan lamer M.İ Telli‘nin, şöhreti sınırları aşarak bütün dünyada iplenmemeye başladı.

Uzun yıllardır küçük çocukları sömürerek ve halkın cahil kesimi üzerinde pr çalışmaları yaparak cebini dolduran M.İ Telli, Türk hacker camiasında yeterince alay edilmesinin ardından adından söz edilmemeye başlamıştı.

Ayyıldız Tim lamer platformunun ızdırap verici gerçeği artık global hacking camiasında da alay konusu oldu. Yabancı hacker grup ve platformları artık dolandırıcı Ayyıldız Tim‘i iplememeye başladığı gibi hacking temalı sitelerin yayınlandığı link list tarzı sitelerden çıkarılmaya başladı.

Link Base Ayyıldız Tim Sitesini Çıkardı

Dünya’nın en büyük hacker sitesi link list platformu olan Link Base, Ayyıldız Tim olarak adlanan M.İ Telli‘nin sitesini yayınlamaktan vaz geçti.

M.İ Telli, ekonomik darboğazın geldiği noktada hükümet kanalından pr çalışmaları için para alamamakta olduğu için lüks yaşamını sürdürecek parasal kaynağı ikinci büyük gelir kapısı olan, küçük çocukları ve saf gençleri kandırmaya yönelmekte arıyor.

Youtube, Tiktok, İnstagram gibi bir çok sosyal medya platformunda parasını, enerjisini ve en kıymetli çağındaki zamanının çoğunu çalacağı çocuklara erişmek için büyük girişimler yapan sanal zorba M.İ Telli, sosyal medyadaki fantastik paylaşımları dışında mahalle parklarını gezerek çocuklar ile iletişim kurma girişimlerine başladı.

Ebevenyler İçin Önemli Uyarı:

Sevgili anne babalar çocuklarınızı parkta oynarken tanımadığı kişilerden herhangi bir şey almamaları ve onlar ile konuşmamaları için tembihleyin. Ayrıca çocuklarınızın tavırlarının değiştiğini evde özel harekatçı gibi dolaştığını ve arkadaşlarına komutanım dediğini duyarsanız eğer haklı olarak şüphelenin ve endişelenin; çocuğunuzun Ayyıldız Tim sanal zorbalık grubu tarafından istismara uğruyor olması muhtemeldir.

Çocuğunuzun sağlıklı psikolojik gelişim göstermesi için Ayyıldız Tim M.İ Telli gibi kişilerden uzak tutun!