Zer0Day Temsili

Türk hack adı altında listelenebilecek, kişi ve platformları bir vücut olarak tasvir edecek olur isek, bu vücudun rektum bölgesi tartışmasız Turkz olurdu. Zira parça olarak nitelendirildiklerinde rektum haricinde bir bölüm bulamadık zaten bu bile Turkz için övgüdür, çünkü yapılabilecek en iyi benzetme rektumdan atılmak olurdu.

Kendi Açtıkları Siteleri Hackleyen Lamer Grubu

Turz isimli lamer grubu, hack aleminden olmayan sıradan kişilerin duygularını sömürmek amacıyla kendi aldığı domainlere index atarak, “ben heçkırım abey” diye geziyor. Yetmezmiş gibi bu rezil davranışlar için sağdan soldan haber dileniyor. Hack haber siteleriyle kalmayıp Akit gibi, izleyici kitlesi çok dar ancak arpası bol haber platformlarının da kapısında enik gibi cıyaklıyor. Zer0Day isimli lamer gözlemlediğimiz kadarıyla AYT benzeri bir proje yürütmek istiyor. Ancak kendilerine kötü bir haberim var Dünya piyasasındaki ucuz para bolluğu 10 yıl öncede kaldı o yüzden yamanmak istediğiniz kişilerin size verecek ekmeği yok.

Aldıkları Domainlere İndex Basıyorlar:

Zer0Day isimli şark kurnazı, kendi aldığı domainleri deface yapmış gibi göstererek, kendini hacker gibi tanıtan bir lamerdir. Hiç bir icraat gösteremediği gibi bu hareketleriyle de kendine güldüren bir zavallı! Var olmayan hayali hack grupları adına Godaddy üzerinden domain alıp 15 gün sonra hack yapmış gibi gösteren Zer0Day, bunlar yetmezmiş gibi hayali hacker gruplarını da alıp kendi aldığı http://isimsizhareket.com/ alan adına index attığında Redhack denen gruba ait olduğunu ve Redhack’i hacklediğini iddia etti.

Zer0Day Ne Kadar Küçülebilir:

Evet AYT seviyesinin bir tık altı olan hacker okan seviyesine inen ve artık Hack değil mizah diyeceğimiz cinsten faaliyet gösteren Turkz hakkında bariz delilleride gösterip kendilerine bir mesaj iletmek istiyoruz.

Zer0Day mirror kayıtları : https://mirror-h.org/search/hacker/1429/

GoDaddy üzerinden alıp indexledikleri bazı siteler;

  • bozkurthackteam.org 29 nisan 2020 reglenmiş 2 mayısta basılmış.
  • isimsizhareket.com 9 mayıs 2020 reglenmiş 17 haziran da basılmış.
  • cr4cker.club 11 mayıs 2020 reglenmiş, 16 mayıs ta basılmış.
  • hacksayz.net 26 haziran 2019 da reglenmiş 19 temmuz 2019 da basılmış.
  • hackofdevil.org gibi daha birçok site açılıp 5-15* gün içinde basılmış.

Yaptığınız amatörce şey zaten bariz belli bari hacker okan efsanesini örnek alıp blogspot açın. 🙂