İnstagram hesabının çalınması üzerine THS ekibinden yardım isteyen genç kızın, hazırladığı teşekkür videosunda mutluluğu mimiklerinden okunuyor.

Sanal alemin saygın hack forum siteleri arasında yer alan Turkhacks, yukarı ivme almasının ardından sosyal medya üzerinde de aktif olarak bulunmaya başladı. Gözlemlerimize göre Turkhacks üyeleri başta İnstagram olmak üzere pek çok sosyal mecrada, milli meselelere duyduğu hassasiyetin yanı sıra aynı zamanda yardımseverlikleri ile de dikkat çekiyor. Kısa süre önce çalınan instagram hesabı için Turkhacks üyelerine sosyal medya üzerinden ulaşan genç bir kız Turkhacks hack forumuna ithafen bir teşekkür videosu hazırladı.

Genç Kız Turkhacks Üyelerine Teşekkür Yolladı:

Çalınan instagram hesabının nasıl geri alınacağı konusunda Turkhacks üyelerinden yardım isteyen bir genç kız, Turkhacks ekiplerinin menfaatsiz yardımları karşısında mutluluğunu çektiği teşekkür videosu ile gösterdi.

Turkhacks İçin Hazırlanan Teşekkür Videosu

Genç kızın aldığı karşılıksız ve profesyönel destek karşılığında yaşadığı mutluluk ses tonu ve mimiklerine de yansıyor. Konu ile ilgili sorulara cevap veren THS co admini JQTR1, “Saflığından ve iyi niyetinden şüphe duymadığımız için kendisine özveri ile yardımcı olduk” ifadelerini kullandı ve ekledi; “Bizler sanal alemde dik duruşun, ahlakın ve doğruluğun sancağıyız bu düsturumuz sebebi ile Türk milletinin her bir ferdine, dini veya etnik ayrım yapmaksınız pek çok bilişim teknolojileri alanında yardımcı olmaya çalışıyoruz.”