Dolandırıcı RootZeynus DDOS Saçmalıkları İle Kendine Güldürdü

Arda Erdem Turkhacks’e DDOS Atıyor

RootZeynus adlı dolandırıcı, sanal alemdeki en köklü hack forumlarından biri olan, Turkhacks’e ddos attı ve bunu marifetmiş gibi yayınlayıp övündü. Hatta utanmadan video çekip hack haber sitelerine yollamış.

Gülünç ve Aciz Bir Lamer; RootZeynus

Turkhacks.com sitesini ddos ile çökerttiğini iddia eden dolandırıcı RootZeynus / HackerVivre / Arda Erdem hakkında, hack camiası içinde duyulan iğrenme hissi yerini acımaya bıraktı. Böylesine aşağılık olduğu ve amaçsız çırpınışlarla kendini paralaması oldukça acınası. Bu aciz lamer hacking aleminede zarar ve veriyor.

Verdiği zararı açıklamak gerekir ise; bu tip zavallı insancıklar DDOS kavramını küçükleştiriyor ve basite indiriyor. Lizard Squad gibi çılgın ve usta grupların eşsiz saldırılarından çok, bu gipi tiplerin kapı kapı gezen dilenci misali dolaşarak küçülmesini gören hack forum üyeleri, haklı olarak DDOS konusunda soğukluklar yaşıyor.

RootZeynus adlı dolandırıcının yaptığı ve işe yaramadığı halde övündüğü DDOS saldırısını şu atasözü ile betimleyerek haberimizi noktalamak istiyorum. “Tavşan sikini dağa sürtmüş, dağı siktim demiş.”