Cyber Warrior Adlı Radikal İslamcı, Antidemokrat ve Marjinal Grup Hakkında Herşey :

Sevgili okurlarım sizlere artık zamanı geldi dediğim, Cyber-Warrior adlı radikal grubun iç yüzünü göstereceğim yazımı okumaktasınız. Her paragraf, her cümle ve her satırı dikkatle okumanızı öneriyorum.

Cyber Warrior ve Atatürk Alerjisi!

Cyber Warrior

Cyber Warrior hacker grubu, “sözde” radikal islamcı olduğu için kurucu liderimiz yüce önder Atatürk’e karşı soğuk durmaktadır. Bunun en büyük delaleti ise, hiç bir milli bayramımızı kutlamamalarıdır. Dini bayramları eksiksiz olarak kutlayan bu grup milli bayramlarımıza gelince, seçici davranmaktadır. Şehitler haftası, gaziler günü ve İstiklal Marşı’mızın kabulünün yıldönümünü kutlarken. Sizlere bu haberi ilettiğim 19 Mayıs 2020’de de Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını Kutlamadılar. ulu önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün bağımsızlık ve kurtuluş mücadelesini başlatmak adına, Samsun’a ayak basışının yıl dönümünde herhangi bir kutlama yapmadılar.

Vatanımızı başta İngilizler olmak üzere batılı emperyalist güçlerin işgalinden kurtararak, bize hürriyetimizi ve demokrasiyi kazandıran kişiye karşı duyulan bu antipati, düpedüz ingilizperverlik degil midir ?

Cyber Warrior ve FETÖ Terör Örgütü Arasında İlişki mi Var ?

Cyber Warrior Çizgisi

Cyber-Warrior adlı hacker sitesi çizgimiz adlı sayfasında, kendini devlet için yol gösterici olarak göstererek, bazı soru işaretleri oluşturmuştur. Öncelikle bu yapı nedir ve ne gibi vasıflara sahiptir ? Devlet içinde bir paralel yapılanmaları söz konusu mu ?

FETÖ Hackerları

ERZURUM 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen FETÖ davasında tanık olarak ifadesine başvurulan örgüte ait yurtlarda kalan öğrencilerden H.K., “Dershane döneminde ve sonrasında polislik için hazırlanan öğrenciler için daha önce çıkmış sorular, çıkabilecek soruları veriyorlardı. İzmir’de FETÖ’ye ait Körfez Dershanesi’ne gittim. İzmir Torbalı’da Akıncılar Hacker Grubu’nun başındaki kişi, polislik için bize ders veriyordu. Ben iki sene sınava girdim ancak mülakatta elendim” dedi.

FETÖ azıtınca CW

FETÖ terör örgütünün deşifre olması ve devletimizin etkin bir şekilde mücadeleye başlamasının ardından. Görselden anlayacağınız üzere CW ciddi bir iç temizlik yapmış gibi görünüyor. 17-25 Aralık Darbe Girişimi ve peşinden gelen FETÖ faaliyetlerinin ardından ortalık iyici kızışmış 15 Temmuz Hain Darbe Kalkışması’na kısa süre kalmışken CW kurucusu herhangi bir cemaat yada tahrikat ile bağlantıları olmadığı açıklamasını yapma gereksinimi duyuyor.

FETÖ azıtmadan CW
15 Temmuz Sonrası CW

Kişi ve içerikler anlamında temizlik yaptığı aşikar Cyber Warrior adlı sitenin yöneticileri, bu şüphe uyandırıcı deliller karşısında ivedilik ile bir açıklama yapmalıdır. Hack haber ekibi olarak Cyber-Warrior fetö iddialarını vahim buluyoruz, sizde konu ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.