Suç şebekesi lideri Mectruy kod adlı Cem Y. Yönettiği organize suç şebekesinin deşifre olması üzerine tekrar yer altına girme planları arıyor. Yüz kızartan pek çok suç unsurunu ifa eden Mectruy oklar üzerine dönünce, pisliklerini sümen altı etmeye çalışsa da telaş ve korku içinde yaptığı acemice hamleler; kolay para peşindeki bir lamer olduğu gerçeğini ortaya koyuyor.

Geçtiğimiz günlerde paravan sitelerinden biri olan Spyhackerz forumda yasa dışı ve etik dışı bölümleri suç örgütü üyesi olmayan herkese üyelerde dahil olmak üzere gizlemişti. Bununla yetinmeyen Mectruy arama motorları ve insanlardan bütün forumu gizlemiş bulunmakta. Forum konularını görebilecek kişileri kendi inisiyatifi ile belirleyen Mectruy Cem Y. suç örgütünü tekrar görünmez kılmak istiyor. Ancak hack haber teknoloji haberleri ajansı olarak bu suç örgütünün peşindeyiz. Kaleme aldığım bu yazımda sizlere hack camiasında jartiyerli kahpe olarak nam edinmiş Mectruy kod adlı suç örgütü lideri Cem Y. nin neden korku içinde olduğunu ve sitesi üzerinde delil karartma süreci başlattığını anlatacağım.

Mectruy ve Şebekesi Güncel Faaliyet Raporu:

mectruy kahpe

Mectruy sanal ve reel ortamda farklı farklı kulvarlarda faaliyet gösteren ve Spyhackerz’dan daha nicelikli bir suç ağının başındaki kişidir. Suç dünyasında “sanal pezevenk” namıyla bilinen Mectruy‘un namından anlaşılacağı gibi faaliyet alanlarının başında fuhuş geliyor. Ağına düşürdüğü kızları sanal ortam üzerinde pazarlayan Mectruy geliştirdiği fuhuş ağının altyapısını geliştirmek için yasa dışı pornografik içerik sağlayıcılığı da yapıyor. Örgütün ikinci sırada gelen faaliyet alanı ise uyuşturucu ticareti ve reklamıdır. Örgütün ikinci paravan platformu olan imhatimi isimli diğer bir lamer forum sitesi üzerinden organize olan suç örgütü üyeleri kalabalık ve her yaştan insanın olduğu platformlarda sentetik uyuşturucu ve uyarıcılara özendirerek; Mectruy’a ait uyuşturucu şebekesine müşteri yani kurban sağlıyorlar.

Ek Gelir Herkese Gerek!

Corona Virüs sebebiyle uygulanan karantina, ekonomik anomaliler ve emniyet güçlerinin takibi sonucu Mectruy ve yönettiği suç örgütünün fuhuş organizasyonu duraksama dönemi yaşıyor. Lüks yaşantısından ve uç zevklerinden ödün vermeyen Cem Y. Mehmetçik Vakfı ve Somalili Müslümanlara Yardım şeklinde düzenlenen, phishing denilen sahte bağış sayfası yöntemi ile İslami ve milli değerleri çekinmeden kullanarak duraksayan fuhuş işlerinin yerini ikame edebilecek bir para kaynağı buluyor.

Cem Y. Ve Kişisel Hayatı :

Özel hayatında transseksüel hayat kadınları ile çokça zaman geçiren Jartiyerli Kahpe Mectruy‘un, bu agresif, vicdansız ve onursuz eylemlerinin altındaki sebep, bilinç altında yatan travmalar olabilir. Transgender kadınlar ile ilişkisi olan Mectruy, sanal ve gerçek hayatta uğradığı homofobik yani eşcinsel nefretine dayalı saldırılar sonucu derin psikolojik sorunlar yaşaması ihtimal dahilinde. Ancak lüks yaşantısı için herhangi bir açıklama gelmiyor aklıma. Zira kendisinin İzmir’de bir villada yaşadığı ve kendine ait bir iş hanı olduğu biliniyor. Bunlar haricinde mal varlığı var mı sorusu şuan için muallakta. Mectruy ve organize suç örgütüne dair gelişmelerden haberdar olmak için Hacker Haber web sitemizi takipte kalın.