Kısa bir süre önce Khontkar takma adlı rapçinin bir şarkısında kadınlara yönelik aşağılayıcı tavırları nedeni ile özel bilgilerinin ifşa edilmesi olayı ile gündeme gelen(Bknz: Rapçi Khontkar’ın Başı Belada!) Dumps-TR ekibi bu sefer farklı rapçileri ifşa etti!

dumps-tr

Ezhel, Şehinşah, Kodes Siber Saldırı Kurbanı!

Yapmış oldukları ifşa faaliyetleri grup isminin hakkını verdikleri anlamına geliyor. Grup son icraatlarında Ezhel, Şehinşah ve Kodes takma adıyla bilinen ünlü rapçilerin özel bilgilerini ifşa etti! Olayın ardından ismi geçen rapçilerin “Götür beni aya” şarkısı dinleyerek 2 şişe büyük rakı içtiği iddia edildi. Dumps-TR ekibi yapmış oldukları bu son eylemlerle ilgili sebep bildiren bir açıklama yapmadılar, açıkçası bizde sebebi hakkında bir öngörüde bulunamadık. (Belki de gözleri üstünde kaşları var diyedir, yada tiplerini beğenmemişlerdir.. :D)

Dumps-TR Saldırıları Devam Edecek mi?

Sizce Dumps-TR ekibi ifşa faaliyetlerine devam edecek mi? Sanalın haylaz çocukları olarak mı anılacaklar? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.. Ardı ardına yapmış oldukları başarılı eylemlerden ötürü hack haber ekibi olarak kendilerini tebrik ediyoruz, umarız bu eylemler başlarına çeşitli sorunlar açmaz…